Kariéra

Hledáte práci, kde budete mít možnost rozvíjet se odborně i osobnostně? Je pro vás důležité být součástí přátelského týmu a mít jistotu stabilního zaměstnání a stabilního příjmu? Ale nechcete obří nadnárodní korporát, dáváte přednost české firmě… Pak by mohla být společnost PEPITO to pravé místo pro vás!

Kariéra

Jako významná společnost v oblasti zpracování tuků a mouček hledáme kolegy, kteří se k nám připojí a pomohou nám v naší každodenní práci. Zaměstnáváme administrativní pracovníky, řidiče, operátory výrobních zařízení, techniky výroby i další specialisty. 

A proč se připojit k našemu týmu?

Pordpora odborného rozvoje PEPITOPodpora odborného rozvoje

Ze zkušeností víme, že klíčem k úspěchu Pepito je průběžné vzdělávání a rozvoj našich zaměstnanců. Proto tvoříme prostředí, které oceňuje touhu po vědomostech a podporuje snahu zlepšovat se. (Ale nebojte se, nehrajeme si na to, že tvoříme raketovou vědu!)

Stabilní tým PEPITO Stabilní zaměstnání a tým

Mnoho našich kolegů u nás pracuje již celá léta. I díky nim jsme mohli vytvořit stabilní a spolehlivý tým, kde se sebou můžeme navzájem počítat.

Benefity PEPITOBenefity pro zaměstnance

Kromě konkurenceschopného platu poskytujeme zaměstnancům řadu benefitů jako příspěvky na stravování, parkovací stání pro všechny, flexibilní pracovní dobu a možnost home office pro administrativu. Fandové sportu můžou jezdit do práce po cyklostezce, Pepito leží kousek od Labské stezky!

 

Cítíte, že byste mohli být součástí týmu Pepito? Naživo poznáme vy i my nejlíp, zda přeskočila jiskra. Pojďte se potkat u nás v Nymburku! Těšíme se na vás.

Máte zajém? Nechte nám na sebe kontakt.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.