Zapojte se, ať nepřijdou nazmar

Jste na stránce, kde hledáme nové dodavatele pro Pepito. Spolehlivé partnery, kteří nám pomůžou optimalizovat využití živočišných produktů a zároveň přispívat k udržitelnosti. Naše dveře jsou otevřeny pro všechny, kdo se chtějí podílet na tvorbě hodnoty z produktů, které by jinak mohly být ztraceny. Máme zájem o spolupráci s dodavateli z České republiky a celé Evropské unie.

Jako společnost specializovaná na zpracování živočišných vedlejších produktů průběžně hledáme dlouhodobou spolupráci s různými typy dodavatelů – od jatek, řezníků a masozpracovatelských provozů po obchodníky. Pro každého z vás máme připravené řešení! 

Nabízíme férové obchodní podmínky a stabilní odběr. Naší silnou stránkou je vlastní logistika pro Českou republiku, díky které pravidelně svážíme přímo od našich partnerů. Proto můžeme garantovat, že vaše produkty budou včas doručeny k nám do výrobny, kde je řádně a efektivně zpracujeme. Dodavatelům mimo ČR dopravu rádi zařídíme. 

Máte zájem o spolupráci a chcete se dozvědět víc? Odpovíme na všechno a projednáme možnosti partnerství. Společně přispějeme k lepšímu využití živočišných produktů a udržitelnosti. Ať nic nepřijde nazmar…

Ať jste malý podnik nebo velký průmyslový subjekt, máme o vás zájem! 

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.