Ořezový lůj 3. kategorie – nazývaný také jako hovězí ořezový tuk – je dalším typem hovězí suroviny, kterou v našem provozu zpracováváme. Tento tuk je specifický svým složením, jelikož je to směs podkožního tuku, tuku z okolí svalů a z vnitřku tělesné dutiny.

Vzhledem ke svému složení poskytuje ořezový lůj řadu unikátních vlastností, které ho činí atraktivním pro některé průmyslové aplikace. Jeho kombinace různých druhů tuků z různých částí těla dává tomuto loji specifický charakter a rozšiřuje jeho možnosti využití.

V Pepito se specializujeme na jeho výběr a zpracování, abychom zajistili, že splňuje všechny požadavky na kvalitu a bezpečnost. Každý ořezový lůj, který odebíráme, musí splňovat parametry vedlejšího živočišného produktu kategorie 3. To je standard, který uplatňujeme ve všech fázích našeho procesu zpracování.

Jste dodavatelem ořezového loje a máte zájem o spolupráci s námi? Neváhejte nás kontaktovat. Díky naší odbornosti a zkušenostem ve zpracování této specifické suroviny vám umíme nabídnout férové obchodní podmínky a stabilní odběr. Těšíme se na spolupráci!
 

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.