Mrazírny jsou důležitou součástí potravinářského průmyslu. Hrají klíčovou roli ve skladování masa a živočišných tuků určených pro lidskou spotřebu. Bohužel i přes skvělé plánování se může stát, že některé suroviny ztratí kvůli nepředvídatelným událostem nebo špatnému zacházení svou kvalitu.

Mrazírny

Takové suroviny už nejsou vhodné pro lidskou konzumaci – ale pokud je veterinář vyhodnotí jako vedlejší živočišné produkty kategorie 3, mohou být stále užitečné! V Pepito moc dobře víme, že v takových chvílích je třeba rychlé jednání a dokonalá koordinace. Na podobné situace jsme připravení a umíme hladký a efektivní proces zajistit.

V těchto případech může být Pepito pro mrazírny užitečný partner. Převádíme znehodnocenou potravinu na udržitelné produkty a pomůžeme vám získat zpět aspoň část hodnoty vašich produktů.

Pokud je vaše mrazírna v nevítané situaci, kdy veterinář přeřadil produkty do vedlejších živočišných produktů kategorie 3, rádi se toho ujmeme. Odebíráme syrový tuk a další suroviny podle našeho seznamu (viz Vykupujeme) za férové ceny a s možností zajistit dopravu.

Vypořádejte se s neplánovanou situací efektivně a pojďte s námi do dlouhodobé spolupráce. Ozvěte se nám a probereme vaše konkrétní potřeby. Nabídneme vám řešení šité na míru.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.