Obchodníci s masem a živočišným tukem

Obchodníci jsou důležití hráči v řetězci dodavatelů masa. Zajišťují efektivní pohyb produktů od producenta k zákazníkovi. Bez ohledu na to, zda se nachází v České republice nebo jinde v Evropě, jsou pro nás důležitými partnery. 

Obchodníci s masem a živočišným tukem

Obchodníci, s nimiž máme zájem spolupracovat, se specializují na potraviny, maso a vedlejší živočišné produkty kategorie 3. Tyto vedlejší produkty jsou často neprávem přehlíženy nebo považovány za nepotřebný vedlejší materiál. Ale pro nás představují cenný zdroj, který umíme přeměnit na hodnotné produkty pro další odvětví!

Obchodníci, kteří se specializují na potraviny a maso, mají často přístup k velkému množství tukové suroviny vyprodukované při zpracování masa. Mohou to být i řezníci, maso-zpracovatelské provozy nebo jatka, kde produkují syrový tuk jako vedlejší produkt své činnosti.

V Pepito rádi spolupracujeme s obchodníky, kteří jsou schopní dodávat nám syrový tuk. Nabízíme férové ceny i zajištění dopravy. Máme vlastní zařízení na zpracování syrového tuku, proto můžeme zaručit, že tuk bude řádně a efektivně zpracován na hodnotné produkty pro další odvětví.

Jste obchodník a máte zájem o spolupráci s námi? Ozvěte se nám – probereme vaše potřeby a nabídneme řešení, které bude pro vás nejlepší. Spolupráce s námi může představovat skvělou příležitost k rozšíření vašeho podnikání a maximalizaci hodnoty vašich produktů.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.